• Посилання скопійовано

Показники застосування РРО/ПРРО за 11 місяців 2025 року: цифри від Гетманцева

За результатами 11 місяців 2025 року показники застосування РРО/ПРРО демонструють стабільне зростання у порівнянні з аналогічним періодом 2024 року. Водночас схеми, порушення та робота в кеш продовжують бути масовими.

Показники застосування РРО/ПРРО за 11 місяців 2025 року: цифри від Гетманцева

Голова Податкового комітету Верховної Ради України Данило Гетманцев у своєму Телеграм каналі зауважив, що за результатами 11 місяців 2025 року показники застосування РРО/ПРРО демонструють стабільне зростання у порівнянні з аналогічним періодом 2024 року:

  • Загальна сума виторгів через РРО/ПРРО становила 5 130,2 млрд грн, що на 1 135,3 млрд грн (+28,4%) більше ніж торік. У 2024 році за відповідний період цей показник становив 3 994,9 млрд грн.
  • Кількість розрахункових документів (чеків) за 11 місяців 2025 року сягла 9,5 млрд шт, що на 0,85 млрд шт. (+9,8%) більше порівняно з аналогічним періодом 2024 року (8,6 млрд шт.).
  • Середньоденна кількість чеків у січні – листопаді 2025 року становила 28,4 млн шт., що на 2,6 млн шт. (+10,1%) більше ніж у відповідному періоді минулого року.

На його думку, отримані результати є свідченням зміни пріоритетів в суспільстві. Люди усвідомлюють важливість протидії схемам та ухиленню від оподаткування та доєднуються до нашої боротьби з тінню. Водночас схеми, порушення та робота в кеш продовжують бути масовими. У 2026 році точно є над чим працювати.

Нардеп звернувся до громадян: «В разі порушення ваших прав та видачі «папірця» замість фіскального чека надсилайте звернення до мене через Telegram-бот або на пошту hetmantsev@rada.gov.ua, а також скарги до оновленого чатботу податкової за адресою».

Автор: Брік Світлана

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Держрегулювання/Готівковий обіг та каса

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Готівковий обіг та каса»