Головна Усі новини Держрегулювання Підприємництво

Після припинення підприємницької діяльності фізособа продовжує обліковуватись у ДФС

Після держреєстрації припинення підприємницької діяльності фізособа продовжує обліковуватись у контролюючих органах як платник податків, який отримував доходи від провадження підприємницької діяльності

ДФС у м. Києві у листі від 06.07.2016 р. №4449/Г/26-15-13-02-15 зазначила, що зняття з обліку у контролюючих органах фізосіб – підприємців здійснюється на підставі відомостей з ЄДР про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця.

Дата зняття з обліку фізичної особи – підприємця як платника податків відповідає даті отримання відомостей про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця.

Після державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізична особа продовжує обліковуватись у контролюючих органах як фізична особа – платник податків, яка отримувала доходи від провадження підприємницької діяльності.

Така фізична особа має:

 - забезпечити остаточні розрахунки з податків від провадження підприємницької діяльності,

 - в установлені строки подати відповідному контролюючому органу річну податкову декларацію за звітний рік, у якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
ДФС у м. Києві
Рубрика:
Держрегулювання / Підприємництво
Теги:
Єдиний податок , Підприємці , Реєстрація , Скасування реєстрації

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі