Головна Усі новини Держрегулювання Підприємництво

Печатки для бізнесу остаточно скасовано: прийнято закон!

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними-особами підприємцями»

Сьогодні, 23 березня, Верховна Рада (після декількох невдалих спроб) таки  підтримала в другому читанні законопроект №4194 "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними-особами підприємцями". За документ проголосували 226 нардепів.

 

 

Законом внесено зміни до низки законодавчих актів, якими виключаються вимоги про обов’язкове використання печаток (незалежно від їх наявності у суб’єктів господарювання) та необхідність використання печаток у взаємовідносинах суб’єктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування.

Окрім того, внесено зміни до КУпАП, якими встановлено адміністративну відповідальність за вимогу посадової особи про наявність відбитку печатки суб’єкта господарювання, що ним подається до органу державної влади або органу місцевого самоврядування.

Як повідомляє прес-служба ВРУ, Закон прийнято з техніко-юридичними правками. Поки що остаточний текст Закону не оприлюднений. Про це повідомимо додатково.

Нагадаємо, що цей законопроект був зареєстрований у ВРУ ще 10 березня 2016 р., а 8 вересня 2016 р. прийнятий у першому читанні.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Верховна Рада України
Рубрика:
Держрегулювання / Підприємництво
Теги:
Фізособи-підприємці

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 35

Новини по темі

Консультації по темі