• Посилання скопійовано

Нацфінпослуг призначатиме піраміди і блокуватиме їх

Належність тієї чи іншої фінпослуги до фінансових пірамід визначатиме Національна комісія з питань регулювання ринку фінансових послуг. Вона ж отримує повноваження забороняти фінпослуги, що не включені до відповідного переліку

Нацфінпослуг призначатиме піраміди і блокуватиме їх

Верховна Рада 240 голосами народних депутатів ухвалила в цілому Закон «Про внесення змін до статі 4 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» щодо видів фінансових послу»

Згідно тексту документу, органи, які здійснюють державне регулювання ринків фінансових послуг  можуть приймати в межах своїх повноважень рішення про визначення операції як фінансової послуги, відсутність такої фінансової послуги серед видів фінансових послуг, передбачених переліком, та заборону надання зазначеної послуги.

Джерело: Закон&Бізнес

Рубрика: Держрегулювання/Закони та підзаконні акти

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Закони та підзаконні акти»