Головна Усі новини Держрегулювання Закони та підзаконні акти

Закон про судову реформу опублікувано

Закон "Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодачих актів" опублікували у парламентському виданні "Голос України"

Закон "Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодачих актів", який дає старт судовій реформі, опублікували в парламентському виданні "Голос України"передає УНН.

Цей закон набуває чинності з дня початку роботи Верховного Суду, визначеного рішенням його пленуму відповідно до закону "Про судоустрій і статус суддів".

***

Нагадаємо, що Законопроект був розроблений Радою з питань судової реформи з урахуванням пропозицій українських та міжнародних експертів і покликаний привести українські правила судового процесу у відповідність із кращою європейською та міжнародною практикою. 

Вищезазначений закон був прийнятий 3 жовтня, а 22 листопада був підписаний президентом України - Петром Порошенком. Про головні зміни, які передбачені законом про судову реформу, ми писали тут>>>

Джерело
УНН
Рубрика:
Держрегулювання / Закони та підзаконні акти
Теги:
Законопроекти , Суд

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі