• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Азартні ігри та лотереї: депутати пропонують змінити правила оподаткування

Вилучено з «Моїх новин»

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує прийняти за основу законопроєкт щодо оподаткування доходів від діяльності з організації та проведення азартних ігор та лотерей. Які саме зміни очікують організаторів азартних ігор та їх клієнтів, читайте далі

Азартні ігри та лотереї: депутати пропонують змінити правила оподаткування

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Комітет розглянув проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо оподаткування доходів від діяльності з організації та проведення азартних ігор та лотерей» (№2713-д) на своєму засіданні 24 червня.

Законопроектом, зокрема, пропонується встановити єдину ставку податку на дохід (валовий ігровий дохід), отриманий від організації та проведення азартних ігор та випуску та проведення лотерей – 10%.

Також передбачається, що суб’єкти господарювання мають сплачувати податок на прибуток за загальною ставкою 18%.

Проектом пропонується великі виграші (більше 8 мінімальних заробітних плат) оподатковувати податком на доходи фізичних осіб та військовим збором.

Пропонується скасувати потрійну плату за ліцензії – на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності, на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино у мережі Інтернет, а також за гральний автомат, натомість не запроваджувати нульову ставку податку на дохід. При доопрацюванні проекту пропонується уточнити норму, що вже сплачені потрійні платежі будуть зараховуватися організаторам азартних ігор в рахунок майбутніх щорічних платежів за ліцензію.

Також під час доопрацювання проекту передбачено впровадження знеособленої звітності для податкових агентів з метою усунення проблем з утриманням податку на доходи фізичних осіб з нерезидентів при виплаті належних їм сум виграшів.

Комітет рекомендує Верховній Раді прийняти доопрацьований законопроект за основу.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: Верховна Рада України

Рубрика: Держрегулювання/Закони та підзаконні акти

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Закони та підзаконні акти»