• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Типові вимоги до узгоджених дій щодо спільних науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт

Вилучено з «Моїх новин»

Розпорядження Антимонопольного комітету від 15.08.2012 р. №557-р «Про затвердження Типових вимог до узгоджених дій суб'єктів господарювання стосовно спільних науково-дослідних та/або дослідно-конструкторських робіт, дотримання яких дозволяє здійснювати ці узгоджені дії без дозволу органів Антимонопольного комітету України»

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Антимонопольний комітет Розпорядженням від 15.08.2012 р. №557-р затвердив Типові вимоги до узгоджених дій суб'єктів господарювання стосовно спільних науково-дослідних та/або дослідно-конструкторських робіт, дотримання яких дозволяє здійснювати ці узгоджені дії без дозволу Антимонопольного комітету України.
Ці Типові вимоги застосовуються у разі узгоджених дій госпсуб'єктів щодо спільних науково-дослідних та/або дослідно-конструкторських робіт, які не підпадають під звільнення відповідно до положень гл. 2 Типових вимог до узгоджених дій суб'єктів господарювання для загального звільнення від попереднього одержання дозволу органів Антимонопольного комітету України на узгоджені дії суб'єктів господарювання* (далі ? Типові вимоги).
Порядок обчислення показників, що використовуються у цих Типових вимогах, а також його особливості стосовно окремих категорій госпсуб'єктів встановлено Положенням про порядок подання заяв до органів Антимонопольного комітету про надання дозволу на узгоджені дії суб'єктів господарювання (Положення про узгоджені дії)** та п. 4.2, 4.3 гл. 4 Типових вимог.
Положення Типових вимог не обмежують учасників узгоджених дій у праві звернутися до Антимонопольного комітету за дозволом на відповідні дії згідно зі ст. 10 Закону «Про захист економічної конкуренції».
Дозволяються і не потребують дозволу органів Антимонопольного комітету узгоджені дії між госпсуб'єктами стосовно НДДКР, які здійснюються з метою:
? спільних НДДКР з розробки контрактних продуктів чи контрактних процесів та спільного використання результатів цих НДДКР;
? спільного використання результатів НДДКР з розробки контрактних продуктів чи контрактних процесів, які здійснювалися спільно відповідно до попереднього договору між тими самими госпсуб'єктами;
? спільного наукового дослідження та розробки контрактних продуктів чи контрактних процесів, за винятком спільного використання результатів НДДКР, які не здійснювалися спільно відповідно до попереднього договору між тими самими госпсуб'єктами.
------
* Затверджені розпорядженням Антимонопольного комітету від 12.02.2002 р. №27-р.
** Затверджене розпорядженням Антимонопольного комітету України від 12.02.2002 р. №26-р.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Держрегулювання/Ліцензії і дозволи

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Ліцензії і дозволи»