• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

З 16 січня діють критерії критичності у сфері інформаційно-комунікаційних систем

Вилучено з «Моїх новин»

Адміністрація Держспецзв'язку затвердила Критерії критичності товарів, робіт та послуг для систем, що обробляють державні інформаційні ресурси та таємну інформацію. Станом на 08.01.2026 вони ще не чинні

З 16 січня діють критерії критичності у сфері інформаційно-комунікаційних систем

Адміністрація Держспецзв'язку наказом від 17.12.2025 №836 (зареєстрований у Міністерстві юстиції 31.12.2025 за №1975/45381) затвердила Критерії критичності товарів, робіт, послуг, що постачаються власникам або розпорядникам інформаційно-комунікаційних систем, у яких обробляються державні інформаційні ресурси або службова інформація та інформація, що становить державну таємницю, об'єктів критичної інформаційної інфраструктури.

Ці Критерії застосовуються до постачальників товарів, робіт, послуг і власників або розпорядників систем у разі, якщо товари, роботи, послуги, які постачають постачальники, забезпечують функціонування систем.

Два критерії критичності товарів, робіт та послуг, що постачаються власникам або розпорядникам систем:

1. товари, роботи і послуги, що постачаються власникам або розпорядникам систем, не стосуються участі інформаційно-комунікаційної системи постачальника в обробці державних інформаційних ресурсів або службової інформації та інформації, що становить державну таємницю;

2. товари, роботи і послуги, що постачаються власникам або розпорядникам систем, безпосередньо стосуються участі інформаційно-комунікаційної системи постачальника в обробці державних інформаційних ресурсів або службової інформації та інформації, що становить державну таємницю.

Цей наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування. Його було опубліковано в "Офіційному віснику" від 16.01.2026.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Держрегулювання/Інше

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інше»