Повідомлення Державного комітету статистики від 06.11.2012 р., опубліковане на офіційному веб-порталі
06.11.20123 588
Посилання скопійовано
Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.
За повідомленням Державного комітету статистики, індекс споживчих цін (ІСЦ) у жовтні 2012 р. становив – 100,0%.
Індекс цін виробників промислової продукції (ІЦВ) – 98,5%.
Закінчила Українську академію друкарства за спеціальністю «Видавнича справа та редагування». Має понад 20 років досвіду в журналістиці та медіа, спеціалізується на написанні новин та створенні цифрового контенту
Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.
Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.
Мінекономіки оприлюднило проєкт постанови КМУ, що визначає критерії ризику та періодичність планових перевірок Держпродспоживслужби за розміщенням на ринку ГМО і ГМ-продукції, які не є харчовими продуктами або кормами
Право постійного користування землею, набуте фермерами у 90-х чи 2000 роках, залишається чинним і не потребує обов’язкового переоформлення. Мін'юст наголошує, що воно є безстроковим, переходить до господарства та не припиняється навіть у разі смерті засновника
За підсумками чергового засідання Ради з питань підтримки підприємництва домовилися про конкретні дії у відповідь на запити бізнесу. Ключові пріоритети — подальше виведення економіки з тіні, спрощення регуляторних процедур і покращення умов для ведення бізнесу
Щомісячного фінмоніторингу одного і того самого клієнта, звичайно, не буває – це було б надмірним навантаженням і для банку, і для підприємця. Але раз на рік повторний моніторинг у одного і того самого підприємця – цілком реальна ситуація
Законопроєкт розроблено на виконання однієї з вимог євроінтеграційного процесу. Його затвердження сприятиме запобіганню утворення в Україні відходів внаслідок використання одноразової пластикової продукції
Українське товариство використовує у діяльності об’єкти інтелектуальної власності, що належать його учаснику на праві приватної власності. Потенційний інвестор планує придбати частку в товаристві за ціною 30 млн доларів США, що істотно перевищує балансову вартість. Чи можна збільшити статутний капітал шляхом внесення таких прав за ринковою вартістю та чи виникне у кінцевого бенефіціарного власника обов’язок зі сплати ПДФО?
Як підприємству отримати актуальні відомості про всіх військовозобов’язаних працівників на період дії наказу Міністерства інфраструктури, щоб не перевіряти вручну, хто з них уже звільнений, а також врахувати лише чинних працівників за даними реєстру?
Новостворене ТОВ зареєструвалося платником ПДВ з 1 травня. Директор призначений на посаду рішенням учасників від 27 березня (завірено нотаріально) та відповідним наказом. Проте діяльність фактично розпочата з 1 травня, і заробітна плата нараховується також з травня. Яку дату прийняття на роботу відображати у Додатку 5 Податкового розрахунку — 27 березня чи 1 травня, та який документ вказати як підставу (рішення чи наказ)?
За якої правової підстави бухгалтер або головний бухгалтер може підписувати податкові накладні та накладати кваліфікований електронний підпис при їх надсиланні на реєстрацію в ЄРПН, якщо законодавство дозволяє підпис ПН уповноваженими посадовими особами платника податку, зокрема головним бухгалтером або керівником, делегуючи це право внутрішніми документами підприємства у 2026 році?