• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Кабмін розпорядився створити Університет державної фіскальної служби

Вилучено з «Моїх новин»

Кабмін погодився з пропозицією Міністерства освіти і науки та ДФС створити Університет державної фіскальної служби України

Кабмін розпорядився створити Університет державної фіскальної служби

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Кабмін погодився з пропозицією Міністерства освіти і науки та ДФС щодо утворення Університету державної фіскальної служби України, реорганізувавши шляхом злиття Національний університет ДПСУ, Державний науково-дослідний інститут митної справи, Науково-дослідний інститут фінансового права з віднесенням його до сфери управління ДФС.

Про це йдеться у розпорядженні Кабміну від 11.11.2015 р. №1184-р.

Реорганізація зазначених установ і закладу здійснюється в межах бюджетних асигнувань, передбачених Державній фіскальній службі.

Студенти Національного університету ДПСУ продовжать навчання в Університеті державної фіскальної служби України.

Державній фіскальній службі доручено затвердити у двомісячний строк статут, структуру та штатний розпис новоутвореного вищого навчального закладу і здійснити інші заходи щодо його матеріально-технічного та кадрового забезпечення, а також заходи, пов'язані з реорганізацією.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

На підставі: КМУ

Рубрика: Держрегулювання/Інше

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інше»