Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Воєнний стан наразі не обмежує економічну діяльність, — МЕРТ

Суб'єкти господарювання та громадяни можуть здійснювати економічні операції у звичайному режимі

Укази про введення воєнного стану наразі не обмежують економічну діяльність на всій території України. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інформацію Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Повідомляється, що Укази Президента «Про надзвичайні заходи із забезпечення державного суверенітету та незалежності України та введення воєнного стану в Україні» та «Про введення воєнного стану в Україні» поки не накладають обмежень на економічну діяльність на всій території України.

«Суб'єкти господарювання та громадяни можуть здійснювати економічні операції у звичайному режимі. Мінекономрозвитку оперативно повідомлятиме про будь-які зміни в режимі здійснення економічної і зовнішньоекономічної діяльності», - йдеться в повідомленні.

Воєнний стан наразі не обмежує економічну діяльність, - МЕРТ

***

Читайте також:

Джерело
РБК-Україна
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Мобілізація , АТО , Воєнний стан

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?