• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

НКРЕКП скасувала нічний тариф на електроенергію для юросіб

Вилучено з «Моїх новин»

З 1 січня 2019 року для непобутових споживачів втрачають силу тарифи, диференційовані за часом

НКРЕКП скасувала нічний тариф на електроенергію для юросіб

Finance.ua розповідає, що в Україні з 1 січня 2019 року скасовано нічний пільговий тариф на постачання електроенергії для юридичних осіб.

Таке рішення ухвалила НКРЕКП.

Тому, з 1 січня 2019 року для непобутових споживачів втрачають силу тарифи, диференційовані за часом.

«Скасування постанови НКРЕКП «Про тарифи, диференційовані за періодами часу» для юросіб дозволить забезпечити зменшення перехресного субсидування між різними категоріями споживачів на 3,5 млрд гривень», – йдеться в повідомленні.

Тепер компанія-оператор буде займатися тільки розподілом електроенергії і експлуатацією електромереж.

Постачальник відповідатиме за постачання електроенергії споживачам, здійснення розрахунків і нарахування платежів.

Диференційовані тарифи на електроенергію для населення продовжують діяти.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: FINANCE.UA

Рубрика: Держрегулювання/Інше

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інше»