• Посилання скопійовано

З 21 березня діють зміни до Положення про реєстрацію фізичних осіб у ДРФО

Зміни є косметичними і пов'язані з приведенням Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків у відповідність до законів від 01.12.2022 №2801-IX та від 07.02.2023 №2918-IX. Ці зміни діють з 21 березня

З 21 березня діють зміни до Положення про реєстрацію фізичних осіб у ДРФО

Мінфін наказом від 22.02.2024 №93 вніс зміни до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.

Зміни є косметичними і пов'язані з приведенням Положення у відповідність до законів від 01.12.2022 №2801-IX та від 07.02.2023 №2918-IXТак, внесено зміни до:

  • абзацу першого пункту 4 розділу ІІІ Положення, замінивши слова «у сфері електронних довірчих послуг» словами «у сферах електронної ідентифікації та електронних довірчих послуг»;
  • пункту 4 розділу XIV Положення, замінивши слова “«Про електронні довірчі послуги»” словами “«Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги»ˮ.

Цей наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування. 21 березня Наказ було опубліковано в "Офіційному віснику". 

 

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Держрегулювання/Інше

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інше»