• Посилання скопійовано

У ВРУ провели зустріч щодо питань спрощення умов ведення малого та мікробізнесу

Серед найважливіших потреб бізнесу: спрощення законодавства, програми доступних кредитів, зниження податків, гранти на розвиток бізнесу, отримання замовлень від держави та участь у публічних закупівлях

У ВРУ провели зустріч щодо питань спрощення умов ведення малого та мікробізнесу

ВРУ розповідає, що у Комітеті з питань економічного розвитку 23 травня 2024 року відбулося засідання круглого столу на тему: «Спрощення умов ведення малого та мікробізнесу в Україні».

У круглому столі, організованому з метою удосконалення умов діяльності малого та мікробізнесу в Україні, взяли участь народні депутати України – члени Комітету, представники депутатського корпусу,  Уряду, інших центральних органів виконавчої влади, бізнес-асоціацій, аналітичних центрів, підприємці з різних регіонів України та інші стейкхолдери.

Під час зазначеного заходу учасники обговорили такі питання:

  • усунення недоліків застосування спрощеної системи оподаткування великим бізнесом;
  • оптимальна модель застосування реєстраторів  розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій (РРО/пРРО);
  • державні та комерційні електронні сервіси взаємодії малого та мікробізнесу з державними органами;
  • участь малого та мікробізнесу у бронюванні, е-бронювання.

За підсумками круглого столу будуть напрацьовані узгоджені пропозиції, які передбачається врахувати  під час здійснення законодавчої та контрольної функції Парламенту.

Джерело: Верховна Рада України

Рубрика: Держрегулювання/Інше

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інше»