Головна Усі новини Держрегулювання ЗЕД

Веземо валюту: хто і скільки

Фізособа – резидент має право ввозити в Україну та вивозити за її межі готівку в сумі, що не перевищує в еквіваленті 10 000 євро, без письмового декларування

Суму, яка перевищує еквівалент 10000 євро, дозволяється переміщувати за умови письмового декларування митному органу в повному обсязі та за наявності документів, що підтверджують зняття готівки з рахунків у банках чи інших фінансових установах, виключно на ту суму, що перевищує еквівалент 10000 євро. Строк дії таких документів – 30 календарних днів, починаючи з дня видачі.

Юридичні особи можуть ввозити готівку в Україну або вивозити її за межі України через повноважного представника без обмеження суми за умови письмового декларування усієї суми.

Нагадаємо, що порядок переміщення (пересилання) громадянами валюти та дорогоцінних банківських металів визначений постановою Правління Національного банку України від 27.05.2008 №148.

Джерело
ДФС у Тернопільській області
Рубрика:
Держрегулювання / ЗЕД
Теги:
Валюта , Митниця

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі