• Посилання скопійовано

Затверджено форму бланка фінансової гарантії

Мінфін своїм наказом від 09.01.2019 р. №4 затвердив форму бланка фінансової гарантії

Затверджено форму бланка фінансової гарантії

Мінфін наказом від 09.01.2019 р. №4 затвердив форму бланка фінансової гарантії. Її застосування передбачено статтею 311 «Фінансова гарантія, що надається у вигляді документа» Митного кодексу України, вона є безвідкличним зобов’язанням гаранта, внесеного до реєстру гарантів, виплатити на вимогу органу доходів і зборів кошти в межах певної суми у разі невиконання забезпечених цією гарантією зобов’язань із сплати митних платежів.

Наказ набере чинності через 30 днів з дня офіційного опублікування. Його було опубліковано в "Офіційному Віснику України" №16 від 26.02.2019 р. Відповідно нова форма почне діяти з 28 березня 2019 р.

 

Автор: Андрій Поритко

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Держрегулювання/ЗЕД

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ЗЕД»