• Посилання скопійовано

Експорт та імпорт яких товарів буде ліцензуватися у 2023 році: оприлюднено проєкт переліків

Мінекономіки оприлюднило проєкт Постанови КМУ, якими будуть затверджені переліки товарів, експорт та імпорт яких підлягатиме ліцензуванню, та квот на 2023 рік

Експорт та імпорт яких товарів буде ліцензуватися у 2023 році: оприлюднено проєкт переліків

11 грудня 2022 року Мінекономіки оприлюднило проєкт Постанови КМУ, яким буде затверджено на 2023 рік: 

  • обсяги квот товарів, експорт яких підлягає ліцензуванню;
  • перелік контрольованих речовин (озоноруйнівних речовин та фторованих парникових газів), експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню;
  • перелік товарів та обладнання, що можуть містити контрольовані речовини (озоноруйнівні речовини та фторовані парникові гази), експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню (крім товарів та обладнання, що перевозяться у контейнерах з особистими речами);
  • перелік товарів, імпорт яких з Республіки Північна Македонія підлягає ліцензуванню в рамках тарифної квоти відповідно до положень Угоди про вільну торгівлю між Україною та Республікою Македонія від 18 січня 2001 р..

Завантажити проєкт Постанови КМУ та всіх переліків можна тут>>

Окремо прописано, що не використані у 2022 році суб’єктами ЗЕД ліцензії на експорт (імпорт) товарів, визначених у Постанові КМУ від 29.12.2021 р. №1424, дійсні до 1 березня 2023 р., якщо інше не передбачено відповідними міжнародними договорами України.

Для митного оформлення товарів, які навантажуються навалом та експорт (імпорт) яких ліцензується, гранична різниця фактичного значення їх вартості, кількості або ваги не може перевищувати 5% значення, зафіксованого у відповідній ліцензії.

Очікується, що у разі затвердження ця постанова набере чинності з 1 січня 2023 року.

 

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Держрегулювання/ЗЕД

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ЗЕД»