• Посилання скопійовано

Якими будуть ставки ввізного мита у 2024 році: довідкова інформація від Мінекономіки

Мінекономіки розмістило довідкову інформацію щодо ставок ввізного мита України, які застосовуватимуться у 2024 році до імпорту товарів походженням з ЄС у рамках зони вільної торгівлі між Україною та ЄС

Якими будуть ставки ввізного мита у 2024 році: довідкова інформація від Мінекономіки

Мінекономіки розмістило на своєму сайті довідкову інформацію щодо ставок увізного мита України, які застосовуватимуться у 2024 році до імпорту товарів походженням з ЄС в рамках зони вільної торгівлі між Україною та ЄС. Повний перелік доступний для завантаження за посиланням. Це дає можливість українському бізнесу планувати свою діяльність на 2024 рік.

Також рівні ставок увізного мита ЄС можна перевірити в режимі онлайн на ресурсі Європейської Комісії Access2Markets за посиланням.

Принагідно зазначаємо, що 06.06.2023 набув чинності Регламент Європейського Парламенту та Ради від 31.05.2023 № 2023/1077  про продовження ЄС до 5 червня 2024 року (включно) заходів з тимчасової лібералізації торгівлі з Україною, які охоплюють скасування усіх мит, квот і торговельних захисних обмежень щодо українського експорту, відповідно до Регламенту Європейського Парламенту та Ради від 30.05.2022 № 2022/870.

Ухвалений Регламент стосується:

  1. Скасування всіх митних зборів відповідно до Розділу IV Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, про створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі, зокрема щодо:
    • фруктів та овочів, які підпадають під дію системи вхідних цін;
    • сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки, які підпадають під дію тарифних квот;
    • промислових товарів, мита на які припинили діяти ще з 1 січня 2023 року.
  2. Зупинення справляння антидемпінгового мита на імпорт, що походить з України на дату набрання чинності цим Регламентом.
  3. Застосування єдиних правил імпорту (захисних заходів) щодо імпорту походженням з України.

Джерело: Міністерство економіки України

Рубрика: Держрегулювання/ЗЕД

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ЗЕД»