• Посилання скопійовано

Уряд скасував обмеження розрахунків за імпорт товарів і послуг

7 травня Уряд ухвалив важливе рішення для покращення бізнес-клімату в Україні. Зокрема, було скасовано постанову Кабінету Міністрів №153, яка обмежувала розрахунки за імпорт товарів і послуг

Уряд скасував обмеження розрахунків за імпорт товарів і послуг

Уряд під час засідання 7 травня ухвалив важливе рішення для покращення бізнес-клімату в Україні. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Так, було скасовано постанову Кабінету Міністрів №153, яка обмежувала розрахунки за імпорт товарів і послуг.

«Це те, що дуже важливо для бізнесу. Така лібералізація відкриє нові можливості для українських підприємців – виходити на нові ринки, посилювати український експорт, створювати нові проекти та нові робочі місця в Україні», – зазначив Прем’єр-міністр.

Як зауважив Денис Шмигаль, це рішення Уряду вкладається у більш широку політику дерегуляції. Вже переглянуто більше тисячі дозволів, ліцензій та довідок, які регулюють взаємодію держави та бізнесу.

«Частина буде повністю скасована, частина – спрощена, частина – переведена в цифру. Постійно працюємо над цим», – наголосив очільник Уряду.

Денис Шмигаль підкреслив, що обороноздатність нашої країни безпосередньо залежить від того, наскільки сильною є наша економіка. Саме український бізнес сьогодні є основою відновлення, розвитку та успіху.

«Тому в економічній політиці у нас є два глобальних завдання. Перше – це програми підтримки бізнесу та стимулювання економічної активності. Друге – це створити бізнес-клімат, де підприємці можуть реалізувати всі свої можливості та амбіції», – зазначив Прем’єр-міністр.

***

Читайте також: НБУ впровадив найбільший пакет пом'якшення валютних обмежень з початку війни

Джерело: Урядовий портал

Рубрика: Держрегулювання/ЗЕД

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ЗЕД»