• Посилання скопійовано

Для резидентів Дефенс Сіті запроваджено окремі рахунки для сплати податків!

З 1 січня 2026 року запроваджуються нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів для резидентів Дефенс Сіті. Про це – далі у новині

Для резидентів Дефенс Сіті запроваджено окремі рахунки для сплати податків!

Загальної інформації від ДПС та Держказначейства щодо нових рахунків для сплати податків та ЄСВ немає. Але станом на 2 січня дані про рахунки на 2026 рік вже зʼявилися для 16 областей, м. Києва й для окремих великих платників. Чекаємо на появу всіх рахунків

 УВАГА! Вже є нові бюджетні рахунки на 2026 рік для 16 областей, м. Києва та великих платників

Головне управління ДПС у Полтавській області інформує, що відповідно до наказу Державної казначейської служби України від 25.12.2025 №365 «Про затвердження Змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету», Закону України «Про Державний бюджет України на 2026 рік» та Бюджетного кодексу України, з 01 січня 2026 року запроваджуються нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів за такими кодами класифікації доходів бюджету:

  • 50070100 - кошти, що надходять від сплати роботодавцями внеску, штрафів та пені за несплату чи за порушення порядку сплати такого внеску;
  • 11010101 - податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами – резидентами Дефенс Сіті, які подали до Міністерства оборони України заяву про релокацію або заяву про реалізацію заходів з підвищення захищеності виробничих потужностей, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати;
  • 11010401податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами – резидентами Дефенс Сіті, які подали до Міністерства оборони України заяву про релокацію або заяву про реалізацію заходів з підвищення захищеності виробничих потужностей, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата.

Водночас повідомляємо, що на інформаційному ресурсі ГУ ДПС у Полтавській області розміщено оновлений перелік рахунків.

Інші рахунки залишились без змін.

Джерело: ДПС у Полтавській області

Рубрика: Оподаткування/Загальні положення

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Загальні положення»