• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Які корисні копалини може видобувати «єдиноподатник»

Вилучено з «Моїх новин»

Які корисні копалини належать до копалин місцевого значення, при реалізації яких суб’єкти господарювання мають право перебувати на спрощеній системі оподаткування?

Відповідно до пп. 5 пп. 291.5.1 п. 291.5 ст. 295 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI, зі змінами та доповненнями (далі — ПКУ), не можуть бути платниками єдиного податку суб’єкти господарювання (фізичні особи — підприємці), які здійснюють видобуток, реалізацію корисних копалин, крім реалізації корисних копалин місцевого значення.
До переліку корисних копалин місцевого значення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 1994 року №827 «Про затвердження переліків корисних копалин загальнодержавного та місцевого значення», зі змінами та доповненнями, належать:
— сировина для хімічних меліорантів ґрунтів (вапняк, гіпс, гажа, сапропель);
— сировина для будівельного вапна та гіпсу (гіпс, вапняк, крейда);
— сировина піщано-гравійна (пісок);
— сировина цегельно-черепична (суглинок, супісок);
— інші корисні копалини, що не включені до Переліку корисних копалин загальнодержавного значення.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: ДФС у Волинській обл.

Рубрика: Оподаткування/Загальні положення

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Загальні положення»