• Посилання скопійовано

У Міндоходів взялися за «податкові ями»

Створено робочі групи, які аналізують наслідки діяльності «податкових ям», їх клієнтів, а також причетність до цих схем працівників Міндоходів

У Міндоходів взялися за «податкові ями»

Міністерство доходів і зборів України вживає максимальних заходів для боротьби з „податковими ямами”. Про це заявив Перший заступник Міністра доходів і зборів України Ігор Білоус під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, присвячене створенню сприятливих умов для інвестиційної діяльності в державі в рамках підвищення рейтингу України в рейтингу „Doing Business”.

За його словами, створено робочі групи, які аналізують наслідки діяльності „податкових ям”, їх клієнтів, а також причетність до цих схем працівників Міністерства.

„Ми знаємо імена тих, хто користувався цими незаконними послугами, і тих, хто прикривав цю злочинну діяльність. Незабаром громадськість побачить резонансні справи по тих податківцях, які всі ці роки оперували схемами податкових кредитів та іншими корумпованими методами”, – наголосив Ігор Білоус. 

Керівник відомства застеріг представників підприємницьких кіл  від подальшої роботи в тіньовому секторі, підкресливши, що „такий бізнес є кримінальним”. А боротьба з такими злочинами у сфері оподаткування є одним з пріоритетних напрямів роботи Міністерства доходів і зборів.

„Цей період є перехідним. Ви добре розумієте, що з України за один день ми не можемо зробити Швейцарію. Нам потрібно налаштуватися на наполегливу роботу. Необхідно знайти шляхи подальшого розвитку, які будуть погоджені з бізнесом. Це, зокрема, введення додаткових нормотворчих актів, полегшення адміністрування деяких податків”, – наголосив Ігор Білоус.

Він також підкреслив, що серед головних кроків сьогодення для Міністерства доходів і зборів України є зміна ставлення бізнесу до роботи відомства та налагодження діалогу з представниками бізнесу, як великого, так і середнього та малого.

„70 відсотків всіх  податків надходить від великого бізнесу, тому нам потрібно налагодити діалог перш за все з цими компаніями. Завдяки проведеним першим заходам вже за 12 днів роботи фактично наблизилися до виконання бюджету березня”, – підкреслив Ігор Білоус.

Джерело: Міністерство доходів і зборів України

Рубрика: Оподаткування/Загальні положення

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Загальні положення»