Головна Усі новини Оподаткування Загальні положення

Затверджено Реєстр великих платників податків на 2017 рік

Також податківці зауважують, що змінились критерії визначення великого платника

Офіс великих платників податків ДФСУ повідомляє, що з 1 січня 2017 року (відповідно до змін, внесених Законом №1797-VIII) великий платник податків - це юридична особа або постійне представництво нерезидента на території України, у якої обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали перевищує 1 мільярд гривень або загальна сума платежів, сплачених до Держбюджету, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, за такий самий період перевищує 20 млн гривень.

Реєстр великих податків на 2017 рік затверджено наказом ДФСУ від 26.12.2016 р. № 1036 і налічує 2512 підприємств. Для прикладу, у 2016 році їхня кількість була 1725 платників.

 Завантажити Реєстр можна тут>> 

 

Податківці також звертають увагу, що відповідно до вимог Податкового кодексу, всі великі платники податків, що включені до Реєстру ВПП на 2017 рік, будуть обслуговуватись у контролюючому органі, що здійснює супроводження великих платників податків, а саме в Офісі великих платників, з початку податкового періоду (календарного року), на який сформовано реєстр.

У разі виникнення питань щодо реєстрації та обліку, а також подання та реєстрації електронної звітності (в т.ч. в частині реєстрації податкових накладних), та Договорів про визнання електронних документів можна звернутись до управління обслуговування платників за телефонами:

  • Відділ реєстрації та обліку платників 454 17 22
  • Відділ електронних сервісів та звітності 454 09 88.
Джерело
Центральний офіс з обслуговування великих платників
Рубрика:
Оподаткування / Загальні положення
Теги:
Реєстрація , Великі платники податків

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі