• Посилання скопійовано

Скільки місцевих податків сплатили великі платники з початку 2024 року?

За даними територіальних податківців, великий бізнес за 4 місяці 2024 року сплатив до місцевих бюджетів майже 2,8 млрд грн, що на 56 млн грн (на 2,1%) більше, ніж за аналогічний період минулого року

Скільки місцевих податків сплатили великі платники з початку 2024 року?

За 4 місяці 2024 року від великого бізнесу, який перебуває на обліку в Північному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, до місцевих бюджетів надійшло майже 2,8 млрд гривень, що на 56 млн грн (на 2,1%) більше, ніж за аналогічний період минулого року. Показник доходів до місцевого бюджету було виконано на 100,1 відс. Додатково надійшло 2,5 млн грн.

Про це повідомила начальник Північного міжрегіонального управління Галина Феденко.

У структурі надходжень найбільша питома вага припадає на акцизний податок з реалізації виробниками та/або імпортерами тютюнових виробів – 77 відсотків та податок на доходи фізичних осіб – 14,5 відсотків. 

Дякуємо платникам за сумлінне виконання своїх обов’язків та підтримку економіки. 

Джерело: ДПС по роботі з великими платниками податків

Рубрика: Оподаткування/Загальні положення

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Загальні положення»