• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Нова ставка акцизного податку на пиво застосовується з 1 січня

Вилучено з «Моїх новин»

Лист ДМСУ від 17.01.2013 р. №15/1-15.1/130-ЕП

Нова ставка акцизного податку на пиво застосовується з 1 січня

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

ГТС указала, что пунктом 1 заключительных положений Закона «О внесении изменений в Налоговый кодекс относительно пересмотра ставок некоторых налогов и сборов» установлено, что он вступает в силу с 1 января 2013 г., кроме подпункта 1 пункта 12 раздела I Закона,  относительно увеличения ставок акцизного налога на спирт этиловый и другие спиртовые дистилляты, алкогольные напитки, вступающего в силу с 1 числа третьего месяца, следующего за месяцем публикации закона.

Поскольку в соответствии с УКТВЭД, пиво не подпадает под термин «алкогольные напитки», а относится к товарной группе 2203 УКТВЭД, увеличенные ставки акцизного налога на пиво применяются с момента вступления в силу Закона - с 01.01.2013 г.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: ЮРЛІГА

Рубрика: Оподаткування/Акцизи

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Акцизи»