Головна Усі новини Оподаткування Акцизи

За зберігання пального без ліцензії не штрафуватимуть до кінця 2019 року: підписано Закон!

Президент підписав Закон №2744-VIII, яким відтерміновано до 31 грудня 2019 року застосування до суб'єктів господарювання штрафів у разі зберігання пального без відповідної ліцензії

Нагадаємо, що 6 червня 2019 року Верховна Рада прийняла в цілому проект Закону №10359 "Про внесення зміни до статті 18 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів".  Про це ми повідомляли тут.

Ним відтерміновано застосування до суб'єктів господарювання фінансової санкції у вигляді штрафу у розмірі 500 тисяч гривень у разі зберігання пального до 31 грудня 2019 року без наявності відповідної ліцензії. Відповідні зміни внесені до статті 18 Закону №481/95-ВР.

Як зазначено у карточці законопроекту, 21 червня 2019 року Закон №2744-VIII був підписаний Президентом України. 25 червня його було опубліковано в "Голосі України" №117/2019.

Закон набере чинності з 1 липня 2019 року.

***

Читайте також: Штрафування за зберігання пального без ліцензії відтерміновано! Закон опубліковано

 

 

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / Акцизи
Теги:
Акциз , Відповідальність , Ліцензія , Штрафи , Пальне

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 5

Новини по темі

Консультації по темі