Головна Усі новини Оподаткування Інші податки

Куди сплачувати військовий збір за неуповноважений відокремлений підрозділ

ДФСУ розглянула питання щодо сплати (перерахування) військового збору юридичною особою за не уповноважені відокремлені підрозділи у зв’язку зі зміною основного місця обліку

ДФСУ у листі від 03.02.2016 р. №2381/10/28-10-06-11 роз'яснила, що юридична особа перераховує військовий збір, як за себе так і за неуповноважений відокремлений підрозділ до бюджету за своїм місцезнаходженням (реєстрації).

Суми військового збору, нараховані уповноваженим відокремленим підрозділом, перераховуються до відповідного бюджету за місцезнаходженням (реєстрації) такого відокремленого підрозділу.

Аналогічні роз’яснення з даного питання розміщено в загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" у категорії 132.05.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / Інші податки
Теги:
Філія , Військовий збір

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Встигніть придбати
Податковий кодекс-2020!
закрити +