• Посилання скопійовано

Компанії, які працюють на території Росії, зобов'яжуть сплачувати військовий збір: законопроєкт

Пропонується стягувати військових збір з іноземних компаній, акредитованих в Україні, якщо їхні філії, представництва та/або інші відокремлені підрозділи здійснюють господарську діяльність на території РФ

Компанії, які працюють на території Росії, зобов'яжуть сплачувати військовий збір: законопроєкт

Після того, як Росія вторглась на територію України і розв’язала війну, понад 100 провідних іноземних компаній заявили, що згортають свій бізнес у РФ. Та все ж деякі не тільки не припинили свою діяльність у Росії, а й зробили заяви, що не збираються цього робити найближчим часом. Наприклад, Nestle, Philip Morris, Samsung, METRO, Ашан, Johnson & Johnson тощо.

Таким чином  такі компанії продовжують наповнювати бюджет країни-агресора, допомогаючи знищувати українців.

У зв'язку з цим 28 березня 2022 року у ВРУ зареєстрований законопроєкт №7219Ним пропонується викласти у новій редакції пп. 1.1 пп. 16-1 підрозділу 10 розділу ХХ ПКУ. Згідно з ним платниками військового збору будуть:

  • особи, визначені п. 162.1 ПКУ;
  • юрособи – нерезиденти, визначені пп. «а» пп. 14.1.122 ПКУ, філії, представництва та/або інші відокремлені підрозділи яких, зареєстровані (акредитовані або легалізовані) відповідно до вимог законодавства Російської Федерації та здійснюють свою господарську діяльність на території держави-агресора.

У разі прийняття цей Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Оподаткування/Інші податки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інші податки»