• Посилання скопійовано

Комітет ВРУ рекомендував встановити нульову ставку екоподатку на деякі викиди

Комітет ВРУ підтримує встановлення ставки нуль гривень екоподатку за викиди двоокису вуглецю для установок, якими здійснюються такі викиди внаслідок спалювання біопалива

Комітет ВРУ рекомендував встановити нульову ставку екоподатку на деякі викиди

29 вересня Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував ВР прийняти за основу урядовий проєкт Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо встановлення ставки нуль гривень екологічного податку за викиди двоокису вуглецю для установок, якими здійснюються такі викиди в результаті спалювання біопалива» (реєстр. №9596). Про це повідомив Мельничук у своєму Телеграм-каналі.

Законопроєктом пропонується внести зміни до Податкового кодексу України, якими встановити ставку нуль гривень екологічного податку за викиди двоокису вуглецю, що утворюються під час спалювання біопалива установками, які використовують біопаливо як єдиний вид палива та які внесено до реєстру установок, що використовують біопаливо як єдиний вид палива.

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Оподаткування/Інші податки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інші податки»