• Посилання скопійовано

До 5% зростуть ставки оподаткування процентів та роялті між Україною та Швейцарією

Кабмін схвалив проект Протоколу між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про внесення змін до Конвенції про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і на капітал

До 5% зростуть ставки оподаткування процентів та роялті між Україною та Швейцарією

Кабмін розпорядженням від 04.04.2018 р. № 212-р:

1) схвалив проект Протоколу між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і на капітал та Протоколу до неї, вчинених у м. Києві 30 жовтня 2000 року;

2) уповноважив міністра фінансів О. Данилюка підписати зазначений Протокол.

Проект Протоколу, який підготовлено відповідно до Модельної Конвенції Організації економічного співробітництва та розвитку, передбачає:

  • збільшення розміру ставок оподаткування процентів та роялті —  з 0 % до 5%;
  • вдосконалення процедури взаємного узгодження (вирішення податкових спорів) за допомогою арбітражу;
  • значне розширення можливостей Договірних Держав щодо обміну податковою інформацією без застережень щодо вимог національного податкового інтересу чи банківської таємниці.

Автор: «Дебет-Кредит»

На підставі: КМУ

Рубрика: Оподаткування/ПДФО

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДФО»