• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Чи можна отримати податкову знижку за навчання в інтернатурі?

Вилучено з «Моїх новин»

Оскільки інтернатура (спеціалізація) є обов’язковою формою післядипломної підготовки випускників усіх факультетів медичних і фармацевтичних вищих закладів освіти, то вартість такого навчання може прийматися у розрахунок податкової знижки

Чи можна отримати податкову знижку за навчання в інтернатурі?

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

ДПС у Київській області нагадує, що з 1 січня в Україні триває кампанія декларування доходів, отриманих громадянами у 2019 році. Це означає, що у термін до 30 квітня 2020 року громадяни, які  отримали доходи, неоподатковані під час їх виплати, зобов’язани подати декларацію про майновий стан і доходи.  

Водночас, мешканці області, які протягом звітного 2019 року сплачували за навчання (вітчизняні заклади дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної та вищої освіти) платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, можуть подати декларацію з метою отримання податкової знижки.

Оскільки інтернатура (спеціалізація) є обов’язковою формою післядипломної підготовки випускників усіх факультетів медичних і фармацевтичних вищих закладів освіти, після закінчення якої  їм присвоюється кваліфікація лікаря або провізора - спеціаліста певного фаху,  а навчання  в інтернатурі це невід’ємна ланка безперервного процесу підготовки у вищому медичному і фармацевтичному закладах освіти фахівців за напрямом професійного спрямування, то  суми коштів, сплачених  платником податку на користь вищих медичних і фармацевтичних закладів освіти для компенсації вартості навчання такого платника податку або члена його сім’ї першого ступеня споріднення у інтернатурі, при додержанні всіх норм ст. 166 ПКУ, можуть прийматися у розрахунок податкової знижки такого платника податку за звітний рік.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: ДПС у Київській області

Рубрика: Оподаткування/ПДФО

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДФО»