Головна Усі новини Оподаткування ПДФО

Гетманцев розвіяв міфи щодо нульового декларування

Гетманцев пояснив, що податкова амністія не стосується коштів, які людина отримала, сплативши з них податки. Наприклад, зарплата, майно або гроші у спадок

Сайт Слуга народу пояснює, що податкова амністія – це добровільне, а не примусове декларування доходів, якщо за них не були сплачені податки. Держава нікого не змушуватиме виводити кошти «в білу».

«Хочу розвіяти міф нібито держава змушує українців виводити свої гроші з тіні. Хочеш – береш участь у податковій амністії. Не хочеш – не береш», – наголосив голова податкового комітету, народний депутат від «Слуги Народу» Данило Гетманцев.

Він пояснив, що податкова амністія не стосується тих коштів, що людина отримала, сплативши з них податки. Наприклад, зарплата, майно або гроші у спадок.

Також в амністії не можуть брати участь посадовці.

«Податкова амністія – це точно не про відбілення тих грошей, які хтось вкрав у держави», – зауважив Данило Гетманцев.

Він пояснив: ця ініціатива Президента спрямована на те, щоб дати можливість українцям, які 30 років ухилялись від оподаткування під час отримання доходів, вийти «в білу», розпочати життя з чистого аркуша, а також залучити кошти в економіку держави.

«Ми розуміємо, що кошти, які зберігають вдома українці, щодня втрачають вартість. А якщо вони інвестовані в бізнес, перебувають на депозиті в банку тощо, тоді вони приносять додатковий прибуток власникам. Таким чином гроші повинні працювати на власника і на економіку України», – сказав він.

Також важливо, що декларація, подана особою, яка хоче взяти участь у податковій амністії, не може бути доказом у кримінальних справах.

Зі свого боку народний депутат від «Слуги Народу» Олексій Устенко зазначив: «У нас не було культури сплати податків. У країні багато вільного капіталу, який офіційно може інвестуватися в економіку. Податкова амністія дає вивільнення грошей, щоб вони запрацювали на благо України, щоб створювалися нові робочі місця, підприємці могли розширити бізнес. Тож якщо ви маєте бажання: несіть гроші в банк, сплатіть невеликий відсоток, і ваші гроші будуть легальні. Ви зможете далі розвивати бізнес», – підсумував він.

***

Читайте також:

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Слуга народу
Рубрика:
Оподаткування / ПДФО
Теги:
ПДФО , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі