Головна Усі новини Оподаткування ПДФО

Прийнятий Радою закон про нульове декларування заблокували депутати від «Батьківщини»

15 червня на сайті ВРУ було зареєстровано проєкт Постанови про скасування рішення ВРУ про прийняття у другому читанні та в цілому проэкту Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету"

Як ми вже повідомляли, 15 червня Верховна Рада України прийняла у другому читанні Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету" №5153

Цього ж дня на сайті ВРУ було зареєстровано проєкт Постанови про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття у другому читанні та в цілому проекту Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету" №5153-П. Його авторами є народні депутати партії "Батьківщина" - Юлія Тимошенко,  Михайло Цимбалюк та Соболєв Сергій.

Зауважимо, що текст проєкту постанови поки що не оприлюднено. Про це повідомимо окремо.

Але поки проект постанови не розгляне ВРУ, закон не може бути підписано ані спікером ВРУ, ані Президентом.

Також з'явилися й інші проекти постанов від інших народних депутатів. Зокрема, їх зареєстровано за №5153-П1 та 5153-П2.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Русанова Ганна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДФО
Теги:
Звітність , ПДФО , Законопроекти , Штрафи

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 5

Новини по темі

Консультації по темі