• Посилання скопійовано

З 27 листопада ПДФО з грошового забезпечення військовослужбовців слід сплачувати за окремим кодом

З 27 листопада 2023 року вступають в дію нові рахунки для сплати ПДФО з грошового забезпечення, інших виплат, одержаних військовослужбовцями. Решта рахунків змін не зазнали

З 27 листопада ПДФО з грошового забезпечення військовослужбовців слід сплачувати за окремим кодом

У Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області інформують, що з 27 листопада 2023 року вступають в дію нові рахунки для сплати податку на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими  та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами (код бюджетної класифікації 11010201).

При цьому реквізити решти бюджетних рахунків для зарахування податків і зборів  залишаються незмінними.

Інформацію про актуальні реквізити рахунків для сплати податкових платежів та єдиного внеску розміщено в електронному кабінеті платників, на вебпорталі Головного управління ДПС у рубриці «Рахунки для сплати платежів» та в Центрах обслуговування платників.

Джерело: ДПС у Івано-Франківській області

Рубрика: Оподаткування/ПДФО

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДФО»