• Посилання скопійовано

В які строки слід сплатити ПДФО та ВЗ за результатами звітування про доходи за 2023 рік?

Громадяни та особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, зобов’язані самостійно, до 01 серпня 2024 року, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій декларації про майновий стан і доходи

В які строки слід сплатити ПДФО та ВЗ за результатами звітування про доходи за 2023 рік?

ДПС у Луганській області інформує, що громадяни та особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, зобов’язані самостійно, до 01 серпня 2024 року, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій податковій декларації про майновий стан і доходи.

Фізичні особи – підприємці та  фізичні особи – підприємці, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування), сплачують протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

Платник податку – фізична особа, який зобов’язаний подати податкову декларацію, визначити та сплатити свої податкові зобов’язання, сплачує за кодами бюджетної класифікації:

  • «11010500» – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування»;
  • «11011001» – «військовий збір, що сплачується за результатами декларування».

Джерело: ДПС у Луганській області

Рубрика: Оподаткування/ПДФО

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДФО»