Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Кілька поставок протягом дня за одним договором: скільки ПН складати?

ДФСУ розглянула питання щодо порядку складання податкових накладних при наданні декількох видів послуг одночасно протягом одного дня у межах однієї цивільно-правової угоди

ДФСУ у листі від 29.01.2018 р. №309/6/99-99-15-03-02-15/ІПК зазначила, що у разі надання покупцю декількох видів послуг одночасно протягом одного дня у межах однієї цивільно-правової угоди постачальнику необхідно під час складання податкових накладних враховувати вимоги п. 201.7 ПКУ та умови господарських договорів у частині їх оплати (попередньої оплати), повного/часткового постачання тощо.

Отже, у випадку надання кількох послуг протягом одного дня у межах одного і того ж договору одночасно постачальником складається одна податкова накладна з відображенням окремими рядками номенклатури всіх поставлених послуг.

Проте податківці зауважують, що не буде вважатися помилкою складання окремих податкових накладних на кожну з таких послуг.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ , Податкова накладна

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?