Важливі теми
  • Скопійовано

Коли можна сформувати ПК за послугами від нерезидентів у разі неможливості реєстрації ПН в ЄРПН?

ПК за лютий–травень 2022 року за операціями послуг від нерезидентів без реєстрації ПН може бути сформований виключно у разі нарахування таким отримувачем послуг ПЗ з ПДВ та відображення їх у декларації за відповідний місяць

Коли можна сформувати ПК за послугами від нерезидентів у разі неможливості реєстрації ПН в ЄРПН?

Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП повідомляє, що тимчасово, за податкові періоди лютий, березень, квітень, травень 2022 року за операціями з придбання послуг, що постачаються нерезидентами, місце постачання яких митна територія України, та за якими в Єдиному реєстрі податкових накладних накладних (далі – ЄРПН) не зареєстровано податкові накладні, платники податку – отримувачі таких послуг мають право на віднесення сум ПДВ за даними операціями до податкового кредиту відповідного звітного (податкового) періоду, на підставі наявних у платника первинних (розрахункових) документів, складених платником податку за операціями з придбання таких послуг (п. 32-2 підрозд.2 розд. ХХ ПКУ).

Податковий кредит за податкові періоди лютий – травень 2022 року за операціями з придбання послуг, що постачаються нерезидентами, місце постачання яких здійснено на митній території України, та за якими в ЄРПН не зареєстровано податкову накладну, може бути сформований виключно у разі нарахування таким отримувачем послуг податкових зобов’язань з ПДВ та відображення їх у податковій декларації за відповідний звітний (податковий) період.

Відповідні роз’яснення розміщені на вебпорталі ДПС за посиланням.

***

Джерело: Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»