• Посилання скопійовано

Пільговий імпорт дронів, тепловізорів, рацій та антидронових рушниць можуть продовжити на 2024 рік

Для продовження з 1 січня 2024 року дії пільг щодо сплати митних платежів при імпорті дронів, тепловізорів, рацій та антидронових рушниць комітету Гетманцева потрібна інформація від волонтерів

Пільговий імпорт дронів, тепловізорів, рацій та антидронових рушниць можуть продовжити на 2024 рік

Гетманцев підкреслив, що 1 січня 2024 року завершується дія пільг щодо сплати митних платежів при імпорті дронів, тепловізорів, рацій та антидронових рушниць.

Але війна триває, і в умовах, коли ворог вдається до чергових нічних ракетних атак, і далі потрібні великі обсяги підтримки наших ЗСУ!

Комітет ВРУ та сам Гетманцев звернулися  до волонтерів та військових щодо пропозицій для оновлення чинного переліку пільгових товарів для оборони та строків дії пільг на імпорт. Йдеться про чинні п. 92 підрозділу 2 розділу XX ПКУ та п. 9-24 розділу XXI МКУ.

У комітеті буде створено робочу групу, пропозиції щодо персонального складу або тексту закону прохання надсилати до комітету або Гетманцева особисто.

Автор: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»