• Посилання скопійовано

Експорт сільгосппродукції зі заблокованими ПН буде заборонений

У разі заблокованої податкової накладної аграріїв буде позбавлено можливості вивезення і відвантаження товарів, чого не передбачено при блокуванні ПН за внутрішніми операціями

Експорт сільгосппродукції зі заблокованими ПН буде заборонений

Южаніна у своєму пості в Телеграм-каналі наголосила, що 16 листопада Податковий комітет ВРУ рекомендував прийняти за основу законопроєкти 10168-2 і 10169-2, спрямовані на унеможливлення зловживань під час експорту зернових та вчасне повернення валютної виручки в Україну. 

Так, у разі заблокованої податкової накладної аграріїв буде позбавлено можливості вивезення і відвантаження товарів, чого не передбачено при блокуванні ПН за внутрішніми операціями.   А в разі незаявлення декларантом у митній декларації інформації про реквізити відповідної ПН, зареєстрованої в ЄРПН, митне оформлення товарів здійснюватиметься з оподаткуванням вивізним митом у розмірі 10% від митної вартості товарів, яка не може бути нижчою ніж середній показник міжнародних біржових котирувань, що склалися на такі товари на кожен 10 календарний день місяця.  

Також пропонується ввести обмеження з відшкодування ПДВ. Воно не застосовуватиметься лише якщо митне оформлення товарів здійснено на підставі податкових накладних, зареєстрованих на умовах механізму безумовної реєстрації (будуть нові зміни до Порядку реєстрації ПН/РК, ПКМУ 1165 – розширення критеріїв для окремої категорії платників).

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»