• Посилання скопійовано

До порядку розстрочення сплати ПДВ під час імпорту устаткування та обладнання внесено зміни

Актуалізовано коди товарних підкатегорій згідно з УКТЗЕД та описом таких товарів відповідно до Закону №3553-ІХ і назви центральних органів виконавчої влади та їх підрозділів у звʼязку зі змінами, які відбулись у системі органів держвлади

До порядку розстрочення сплати ПДВ під час імпорту устаткування та обладнання внесено зміни

3 травня на черговому засіданні КМУ було затверджено постанову №498 щодо внесення змін до Порядку надання розстрочення сплати ПДВ під час ввезення на митну територію України устатковання та обладнання за переліком, визначеним пунктами 58 і 59 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» ПКУ. Про це повідомив Мельничук у своєму Телеграм-каналі.

Порядок приведено у відповідність до вимог Закону України від 16.01.2024 №3553-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо приведення деяких норм у відповідність із Законом України «Про Митний тариф України» та уточнення окремих положень». 

Актуалізовано коди товарних підкатегорій згідно з УКТЗЕД та описом таких товарів відповідно до Закону №3553-ІХ і назви центральних органів виконавчої влади та їх підрозділів у звʼязку із змінами, які відбулись у системі органів державної виконавчої влади.

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»