• Посилання скопійовано

Постачання послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів: коли нараховувати ПДВ?

Датою виникнення податкових зобов'язань за касовим методом є дата зарахування таких коштів на банківський рахунок платника податку – постачальника послуг

Постачання послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів: коли нараховувати ПДВ?

ДПС у Черкаській області розповідає, що у разі здійснення платником податку операцій з постачання послуг, які оплачуються покупцем за рахунок бюджетних коштів, датою виникнення податкових зобов'язань, відповідно до п. 187.7 ПКУ, є дата зарахування таких коштів на банківський рахунок платника податку – постачальника послуг.

Підтвердженням того, що товари/послуги оплачуються за рахунок бюджетних коштів, є наявність у договорі про поставку товарів/послуг умови, що оплата за поставлені товари/послуги здійснюється з відповідного бюджетного рахунку Державної казначейської служби України.

Податкова накладна за операціями з постачання таких послуг має бути складена на дату отримання від покупця коштів в оплату вартості таких послуг.

При цьому положення п. 187.7 ПКУ не передбачають можливості самостійно обирати дату виникнення податкових зобов'язань з ПДВ.

Джерело: ДПС у Черкаській області

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»