• Посилання скопійовано

ДПС не блокуватиме ПН аграріїв з прифронтової території, але є умова

ДПС рекомендувала своїм підрозділам при опрацюванні податкових накладних враховувати довідки місцевих адміністрацій про використання та обробіток земельних угідь за відсутності актів про розмінування

ДПС не блокуватиме ПН аграріїв з прифронтової території, але є умова

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України розповідає, що про це йшлося під час чергового засідання Координаційного штабу з питань деокупованих територій під головуванням віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

Проблема полягала в тому, що регіональні підрозділи Державної податкової служби блокували податкові накладні суб’єктів господарювання із прифронтових територій через відсутність у них актів про розмінування місцевості.

За результатами роботи Коордштабу ДПС рекомендувала своїм підрозділам при опрацюванні податкових накладних враховувати довідки місцевих адміністрацій про використання та обробіток земельних угідь за відсутності актів про розмінування.

Це дозволить не тільки уникнути блокування податкових накладних у майбутньому, а й розблокувати раніше заблоковані податкові накладні.

«Один із пріоритетів Мінреінтеграції – це допомога прифронтовим регіонам. Тому щиро дякую Державній податковій службі за співпрацю у цьому напрямі», – зазначила віцепрем’єрка.

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»