• Посилання скопійовано

Айтішники та пріоритетні інвестори повинні відзвітувати з податку на прибуток

Суб'єкти IT-індустрії та пріоритетні інвестори повинні відзвітувати з податку на прибуток за три квартали 2013 року в строк не пізніше 11 листопада 2013 року

Айтішники та пріоритетні інвестори повинні відзвітувати з податку на прибуток

Напоминаем, что благодаря Закону № 422 субъекты IT-индустрии, а также субъекты хозяйствования, реализующие инвестиционные проекты в приоритетных областях экономики, одобренные согласно Закону «О стимулировании инвестиционной деятельности в приоритетных отраслях экономики с целью создания новых рабочих мест», не уплачивают авансовые взносы по налогу на прибыль в 2013 году, ежеквартально представляют декларацию по прибыли и на основании этих деклараций уплачивают налог.

Учитывая, что данная норма вступила в силу 1 октября 2013 года, упомянутым субъектам следует отчитаться по налогу на прибыль за три квартала 2013 года в срок не позднее 11 ноября 2013 года.

Джерело: ЛІГА:ЗАКОН

Рубрика: Оподаткування/Податок на прибуток

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Податок на прибуток»