Головна Усі новини Оподаткування Податок на прибуток

У 2018 році «єдинники» виплачують дивіденди засновникам-юрособам за минулі роки без авансових внесків з податку на прибуток

ДФС роз'яснила: платники ЄП (III та IV групи) не нараховують та не сплачують до бюджету авансові внески з податку на прибуток при виплаті з 01.01.2018 р. дивідендів, в тому числі за результатами фінансово-господарської діяльності за періоди до 01.01.2018 року

ДФСУ у листі від 06.03.2018 р. №903/6/99-95-42-01-15/ІПК нагадує, що про нарахування та сплату авансового внеску з податку на прибуток при виплаті дивідендів платниками,  починаючи з 01.01.2018 р., для платників єдиного податку (третьої та четвертої групи) відмінено обов’язок з нарахування та сплати авансового внеску при виплаті дивідендів.

Тобто платники єдиного податку (третьої та четвертої групи) не нараховують та не сплачують до бюджету авансові внески з податку на прибуток при виплаті з 01.01.2018 р. дивідендів, в тому числі за результатами фінансово-господарської діяльності за періоди до 01.01.2018 р.

***

Читайте також:

Виплата дивідендів нерезиденту: бухгалтерський облік та оподаткування.

Кабмін встановив норму відрахування дивідендів на рівні 75% прибутку 

Чи зменшується фінрезультат на дохід, нарахований від участі в капіталі "єдинника" IV групи 

Податок на прибуток - 2018: основні зміни 

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Оподаткування / Податок на прибуток
Теги:
3 група ЄП , 4 група ЄП , Дивіденди , Єдиний податок , Податок на прибуток

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?