Головна Усі новини Оподаткування Податок на прибуток

Доля податку на виведений капітал в руках МВФ, – Южаніна

«Ми маємо довести МВФ якомога скоріше, що податок на виведений капітал матиме нейтральний вплив на Держбюджет», — Голова Комітету ВРУ Ніна Южаніна

«Ми маємо довести Міжнародному валютному фонду якомога скоріше, що податок на виведений капітал матиме нейтральний вплив на Державний бюджет України», – наголосила Голова Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна під час засідання Комітету.

За її словами, на впровадження ПнВК з початку наступного року в Україні очікує більшість суб’єктів підприємницької діяльності, а тому необхідно докласти максимум зусиль для того, щоб запевнити МВФ у відсутності втрат державного бюджету.

«Відповідні розрахунки нейтральної моделі запровадження ПнВК вже проведені Міністерством фінансів України. Нарешті цей орган очолюють люди, які працюють в інтересах держави, а не заради власної вигоди», – підкреслила Голова Комітету.

На її переконання, саме недобросовісні дії колишнього керівництва Мінфіну створили підґрунтя для супротиву МВФ щодо запровадження змін у фіскальній політиці України.

«Впевнена, що шляхом перемовин нам вдасться подолати наслідки неякісних управлінських рішень, дійти згоди і врешті-решт замінити податок на прибуток податком на виведений капітал вже в редакції Закону «Про Державний бюджет на 2019 рік» до другого читання», – підсумувала вона.

Усі новини на тему податку на виведений капітал та аналітики дивіться тут>>

Джерело
Сайт Ніни Южаніної
Рубрика:
Оподаткування / Податок на прибуток
Теги:
Податок на прибуток , Законопроекти , Податок на виведений капітал

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі