• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Переоцінили ОЗ при переході на МСФЗ: як нараховувати податкову амортизацію?

Вилучено з «Моїх новин»

Для розрахунку амортизації у податковому обліку визначається вартість ОЗ без урахування їх переоцінки (уцінки, дооцінки), здійсненої в результаті переходу на МСФЗ

Переоцінили ОЗ при переході на МСФЗ: як нараховувати податкову амортизацію?

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

ДПС у Львівській області визначає , що розрахунок амортизації ОЗ або нематеріальних активів щодо національних ПБО або МСФЗ із урахуванням обмежень, встановлених пп. 14.1.138 ст. 14 , підпунктами 138.3.2 - 138.3.4 ст. 138 ПКУ . Для такого розрахунку застосовуються методи нарахування амортизації, відповіді на національні стандарти бухгалтерського обліку, методи «виробничого». Для розрахунку амортизації за  п. 138.3 ст. 138 ПКУ визначає вартість ОЗ та нематеріальних активів без урахування їх переоцінок (утинок, дооцінок), проведених відповідно до положень бухгалтерського обліку.

Таким чином, для розрахунку амортизації в податковій обліковій системі, яка відхиляється від визначеного об'єкта, який виступає за рахунок надходження прибуткових підприємств, визначає кількість ОЗ без урахування їх переоцінок (утинів, дооцінок), здійснених у процесі переходу до міжнародних стандартів фінансової влади.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у  Telegram  та  VIBER . Приєднуйтесь і побачите найважливіші новини першими!

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: ДПС у Львівській області

Рубрика: Оподаткування/Податок на прибуток

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Податок на прибуток»