Важливі теми
  • Скопійовано

9 серпня – останній день звітування за півріччя з податку на прибуток за новою формою

Нагадуємо, що декларація за оновленою формою (з урахуванням змін, внесених Наказом №58) подається, починаючи зі звітного періоду – півріччя 2022 року. Її формат для е-звітування – J0100122. Останній день для звітування без штрафів – 9 серпня

9 серпня – останній день звітування за півріччя з податку на прибуток за новою формою

Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків звертає увагу, що 15 березня 2022 року набрав чинності наказ Мінфіну №58, яким внесено зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, затвердженої наказом Мінфіну № 897.

Відповідно до пп. 46.6 ПКУ  до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

Таким чином, Декларація за оновленою формою (з урахуванням змін внесених Наказом № 58) подається, починаючи зі звітного періоду – півріччя 2022 року.

На вебпорталі ДПС у рубриці Електронна звітність/Платникам податків про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення/Реєстр форм електронних документів розміщені електронні форми Декларацій з додатками, які приймаються з 01.07.2022 за ідентифікаторами форм:

  • J0100122 – для юридичних осіб;
  • F0100722 – для фізичних осіб;
  • J0100922 – для інститутів спільного інвестування;
  • J0100522 – для виробників сільськогосподарської продукції за рік (річний податковий (звітний) період починається з 01 липня минулого звітного року і закінчується 30 червня поточного звітного року.

Як звітувати за новою формою ми розповідали ось тут. А про появу нових форматів розповідали тут.

***

Джерело: ДПС по роботі з великими платниками податків

Рубрика: Оподаткування/Податок на прибуток

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Податок на прибуток»