• Посилання скопійовано

Чи є обʼєктом оподаткування для резидента Дія Сіті сума нарахованих роялті?

Роялті, сплачені резидентом Дія Сіті особі, що не є резидентом Дія Сіті – платником податку на особливих умовах, протягом року є об’єктом оподаткування для такого резидента Дія Сіті

Чи є обʼєктом оподаткування для резидента Дія Сіті сума нарахованих роялті?

Компанія  (резидент Дія Сіті – платник податку на особливих умовах починаючи з 01.01.2023) сплачує роялті за об’єкти авторського права (зображення та відеоматеріали) резиденту, юридичній особі, що не є резидентом Дія Сіті – платником податку на особливих умовах, протягом податкового (звітного) року. Яким чином обраховується база оподаткування по даній операції для резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах?

ДПС у Львівській області розповідає, що роялті, сплачені резидентом Дія Сіті – платником податку на прибуток на особливих умовах юридичній особі, що не є резидентом Дія Сіті – платником податку на особливих умовах, протягом податкового (звітного) року є об’єктом оподаткування для такого резидента Дія Сіті – платника податку на прибуток на особливих умовах в обсязі, що перевищує суму доходів від роялті, збільшену на 4 відс. чистого доходу від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), за даними фінансової звітності (без урахування доходу від роялті) за рік, що передує звітному (пп. 135.2.1.12 ПКУ).

Джерело: ДПС у Львівській області

Рубрика: Оподаткування/Податок на прибуток

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Податок на прибуток»