• Посилання скопійовано

ДПСУ видала інформаційний лист про контрольовані іноземні компанії

Інформаційний лист №3/2024 від ДПСУ присвячено запровадженим ПКУ правилам щодо КІК. Податківці наголошують, що зібрали в цьому листі відповіді на найбільш популярні запитання платників податків

ДПСУ видала інформаційний лист про контрольовані іноземні компанії

ДПСУ розповідає, що в інформаційному листі №3/2024 розглянуто практичні питання тлумачення окремих норм про контрольовані іноземні компанії, щодо яких платники податків найчастіше звертаються до контролюючих органів.  

У листі розʼяснено особливості подання звітів про контрольовані іноземні компанії, надано відповіді на поширені запитання, які виникають у платників у процесі звітування тощо.

Ознайомитися з інформаційним листом можна тут.

 

Додаткові матеріали

Інформаційний лист №3/2024: Щодо окремих питань запроваджених правил про контрольовані іноземні компанії (.pdf, 9.81 Mb) (Завантажити)

Джерело: ДПСУ

Рубрика: Оподаткування/Податок на прибуток

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Податок на прибуток»