• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Виявили помилку у стані розрахунків з бюджетом в Е-кабінеті: як звірити дані з ДПС

Вилучено з «Моїх новин»

Для перевірки даних платник може самостійно сформувати запит через Електронний кабінет в меню «Заяви, запити для отримання інформації», обравши форму запиту: F/J1300208. У відповідь платник отримує витяг за формою F/J1400208

Виявили помилку у стані розрахунків з бюджетом в Е-кабінеті: як звірити дані з ДПС

Головне управління ДПС у Київській області роз'яснює порядок дій платників податків у разі виявлення розбіжностей або недостовірних даних у меню "Стан розрахунків з бюджетом" приватної частини Електронного кабінету.

Що може бути підставою для звернення?

Платники податків можуть виявити:

  • задвоєння нарахувань або оплат;
  • помилкові переплати або недоплати;
  • некоректне відображення даних з податків, зборів або єдиного внеску.

Як отримати офіційний витяг про розрахунки?

Для перевірки даних платник може самостійно сформувати запит через Електронний кабінет:

  • меню: "Заяви, запити для отримання інформації";
  • форма запиту: F/J1300208.

У відповідь платник отримує: витяг за формою F/J1400208 (інформація з ІКС ДПС про стан розрахунків та сплату ЄСВ).

Куди звертатися у разі розбіжностей?

Якщо після отримання витягу платник і надалі вважає, що дані в Електронному кабінеті відображені некоректно, він має право звернутися до органу ДПС за основним місцем обліку або за неосновним місцем обліку.

Своєчасне реагування на розбіжності дозволяє уникнути фінансових ризиків, штрафних санкцій та забезпечує коректність обліку податкових зобов'язань.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор: Хоміцка Маріанна

Джерело: ДПС у Київській області

Рубрика: Облік та звітність/Автоматизація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Автоматизація»